IT fejlesztő állás: JAVA programozót keresünk a Maconomy vállalatirányítási rendszer támogatásához

IT fejlesztő munkakör leírása:

Cégünk a TRL Hungary Kft. a Maconomy ERP megoldás regionális disztribútora. Olyan JAVA programozó munkatársat keresünk, aki a vállalatirányítási rendszer megismerésével párhuzamosan képes egy csapat részeként a vezető fejlesztőnk irányítása mellett részt venni az egyedi szoftverek kialakításában, az alaprendszer testreszabásában, illetve bármilyen egyéb felmerülő programozói feladatban. Az IT fejlesztő állás informatikai és alapvető üzleti ismereteket és készségeket igényel.

IT fejlesztő állás

Bővebben a Maconomy ERP rendszerről

Munkaidő:

Napi 8 óra

Munkavégzés helyszíne:

Budapest, III. kerület

Minimális szakmai elvárások:

  • Java,
  • Git,
  • SQL készségszintű ismerete (Oracle és/vagy MSSQL előny)

Előnyt jelent:

  • Adatbázis és lekérdezés optimalizálási ismeretek,
  • Perl (OOP),
  • JavaScript,
  • Linux felhasználói szintű ismeret,
  • Windows Server,
  • Adattárházak ismerete,
  • Cross-platform development,
  • OS X fejlesztői tapasztalat,
  • ERP rendszerek ismerete.

Nyelvtudás:

Társalgási szintű angol nyelvtudás és szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Változatos és érdekes feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményfüggő juttatások
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben szeretne jelentkezni a meghirdetett IT fejlesztő állásra, kérjük küldje el önéletrajzát az info@trl.hu címre, nettó fizetési igény megjelöléssel.

További hírek a Maconomy ERP rendszerről