Junior ERP tanácsadó állás

A TRL Hungary Kft. kezdő ERP tanácsadót keres a Maconomy vállalatirányítási rendszer támogatásához

Junior ERP tanácsadói munkakör leírása

Cégünk a TRL Hungary Kft. a Maconomy ERP megoldás regionális disztribútora. Olyan munkatársat keresünk, aki ERP tanácsadóként a rendszer megismerése után képes egy csapat részeként támogatni hazai és külföldi ügyfeleinket a bevezetések és a napi használat során. A munkakör üzleti és informatikai ismereteket és készségeket igényel. Az ideális jelölt némi tapasztalattal rendelkező ERP tanácsadó (lehetőleg a szolgáltató szegmensben), vagy olyan pályakezdő, aki ERP tanácsadó szeretne lenni.

A Maconomy ERP rendszer

A Maconomy ERP rendszer a szolgáltatócégek és a projektalapon működő szervezetek integrált vállalatirányítási rendszere.

Részletes információk a Maconomy vállalatirányítási rendszerről

Munkaidő

Napi 8 óra

Munkavégzés helyszíne

Irodánkban (Budapest III. kerület) és esetenként ügyfeleinknél

Végzettség

Szakirányú egyetemi

Szakmai tapasztalat

Pályakezdő vagy ERP tanácsadó tapasztalat, szolgáltató/projektalapon működő cégnél pénzügy, kontrolling, menedzsment területeken szerzett tapasztalat.

Nyelvtudás

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Egyéb elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyors probléma felismerő és megoldó képesség
  • Logikus, komplex gondolkodásmód
  • Önállóságra való törekvés
  • Segítőkész, ügyfélorientált szemlélet
  • Informatikai affinitás
  • Precíz munkavégzés
  • MS Excel alapos ismerete

Előnyt jelent

  • Maconomy ERP rendszer tapasztalat
  • Business Objects ismeret
  • SQL ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Számviteli, könyvelői képesítések
  • Egyéb ERP rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményfüggő juttatások
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben szeretne jelentkezni a meghirdetett állásra, kérjük küldje el önéletrajzát 2015.07.15-ig az info@trl.hu címre, nettó fizetési igény megjelöléssel.

További hírek a Maconomy ERP rendszerről

GINOP-3.2.7 vállalatirányítási rendszer pályázati forrásból
Maconomy ERP rendszer cikk
ERP folyamatautomatizálás
TRL Hungary - Home office - 20200317
GINOP 322 pályázat zárás
TRL Hungary új címe
CMS Germany ügyvédi iroda logó
Sikeres ERP rendszer bevezetés tanácsok
Maconomy vállalatirányítási rendszer 2.4.4 verzió
Vállalatirányítási rendszerek fejlődése 2019
Szabályozási kockázatok szolgáltató cégeknél
GINOP 322 pályázat 20190910
ERP pályázati lehetőségek
Munkaerőhiány kezelése Maconomy ERP
Hibrid vállalatirányítási rendszer